SUDĖJIMO ANT PADĖKLŲ ROBOTAI

Tiksli ir galinga sandėliavimo sistema
Viskas, kas masiškai gaminama mūsų pasaulyje, turi būti sandėliuojama ir pakuojama ant padėklų.
Šioje srityje „OMD OÜ" turi daug patirties - savo klientams siūlome geriausią praktiką visose pramonės šakose - nuo plastiko iki maisto produktų.

1. Parenkame optimalų ir teisingą darbo su gaminiu būdą.
2. Taikydami geriausią praktiką, viską atliekame greitai, efektyviai ir pagal aukščiausius standartus.
3. Vykdome bet kokio dydžio projektus - nuo kelių eilių linijų iki vieno roboto įrengimo.
4. Turime sprendimų, tinkančių kiekvienam biudžetui. Galime visiškai surinkti stotį turėdami nedidelį biudžetą iš naudotos įrangos. Tuo pačiu sukuriame sprendimą, atitinkantį pasaulinio lygio klientų reikalavimus.

Esame vietinė įmonė, turinti savo techninę bazę ir programavimo, projektavimo, surinkimo ir priežiūros ekspertų komandą.

Savo regione dirbame su tokia technologijų milžine kaip „DORNER": https://www.dornerconveyors.com/. Taip pat turime specialų „DORNER" puslapį.

Be to, su pakavimu susijusiems projektams naudojame daugybę patikrintų tiekėjų įrangos, pavyzdžiui: spausdintuvus, etikečių klijavimo įrenginius, pakavimo įrenginius ir kt.
Be to, padėklų sudėjimas yra vienas iš pirmųjų procesų, kurie patenka į moderniausią Industry 4.0 koncepciją.
Būtent:
- Robotai užklausia gamybos MRP duomenų bazę informacijos apie tai, ką reikia pagaminti, ir mašinos automatiškai perkonfigūruojamos konkrečiam produktui ar užduočiai atlikti.

- Sulankstyti ar supakuoti gaminiai tikrinami mašinine rega. Tikrinamas ir gaminys - jo forma, spalva, geometrija - ir ant jo atspausdinti duomenys: pagaminimo data, serija ir kt.

- padėklai su supakuotais gaminiais transportuojami autonominių mobiliųjų robotų pagalba.

- Mobiliuosius robotus valdo atsargų stebėjimo programinės įrangos Stock Monitoring Software pagalba. Savo svetainėje taip pat sukūrėme atskirą puslapį, skirtą mobiliesiems robotams atskirą puslapį, skirtą mobiliesiems robotams.
Mūsų kontaktai
OMD OÜ
Reg. kodas 11468255
VAT EE101260778

+372 5336 4352
omdrobots@omdrobots.eu
Sinilille tee 6/1, biuras 9, 75312 Peetri, Eesti (Estija)Image courtesy of Chacko John from Pexels
Siųsdami žinutę sutinkate su mūsų privatumo politika.
Made on
Tilda