Tootmises pole sellist protsessi, mida me ei saa automatiseerida

Meie kogenud inseneride meeskond suudab lahendada ka kõige keerukamaid tootmise automatiseerimise väljakutseid. Automatiseerides tootmise iga osa saame ühekoos tõsta kasutegurit ja vähendada kulusid.
Millised tootmismured saavad murtud
1
Plaanivälised tootmist mõjutavad katkestused
2
Kõrged tootmiskulud
3
Ebastabiilne tootekvaliteet
4
Turul puudub kasutusvalmis lahendus
5
Tootmist aeglustav käsitöö
6
Tootmise kasuteguri hindamine on keerukas

Üle 15 aasta turul
Individuaalsed automatiseerimislahendused igas tootmisharus
40+
PROJEKTI ÜLE EESTI
50+
PAIGALDATUD JA TOIMIVAT TÖÖSTUSROBOTIT
> 1 milj. €
toetusi tootmise automatiseerimiseks on saadud meie abil
OMD supervõimed
Tööstusrobotid
Parim lahendus tootmise kasuteguri suurendamiseks ja oluliste protsesside automatiseerimiseks.

Oleme valmistanud projekte erinevatele tegevusaladele keevitamisest kuni sorteerimise ja ladustamiseni. Meie robotid on kasutusel tootmise igas etapis. Robotid annad ette toorainet, valmistavad tooteid ning lõpuks pakendavad ja ladustavad valmistoodangut.

Meie eesmärk on pakkuda robotil põhinevat lahendust igale eelarvele. Omame võimekust pakkuda tehnilist tuge kõigile robotitega seotud tehnoloogia aspektidele ning see on üks olulisim põhjus, miks kliendid jätkavad meie käest tulevaste robotijaamade ostmist.

Oleme spetsialiseerunud KUKA, ABB, Motoman, Fanuc, Hyundai, IGM, CMA Robotic Systems ja Universal brändide robotitele.

Pakume alati professionaalseid lahendusi, mis kestavad aastaid ja tagavad meie klientidele suurenenud tootmisvõimekuse ning see omakorda väljendub kõrgemas müügikäibes.
Masinnägemine
Tõsta toodete kvaliteedikontroll järgmisele tasemele.

Tänu viimaste aastate jooksul kestnud kiire tööjõukulude kasvule ning masinnägemise tehnoloogiate hinnalangusele on Masinnägemissüsteemid muutunud tasuvaks investeeringuks tootmises. See on efektiivne tööriist tootmise produktiivsuse ja toodete kvaliteedi tõstmiseks.

Masinnägemise funktsionaalsus võimaldab laialdast kasutamist:
 • Pinna defektide tuvastamisel (plastik, paber, metall, puit, riie).
 • Kooste kontrollimine ja kujundite geomeetria mõõtmine.
 • Toodete ja materjalide sorteerimine värvuse ja kuju alusel.
 • Triipkoodide, 2D koodide, numbrite ja tähekoodide lugemine
Ka siin võimaldab meie ekspertiis rakendada masinnägemise tööriistu ja algoritme eesmärkide saavutamisel kõige sobilikumal viisil.

  Tootmise automatiseerimine
  Kiirenda tootmist ja vähenda samal ajal kulusid.

  Automatiseeritud tootmise ajastu alguseks saab pidada hetke, kui Henry Ford hakkas oma tehases rakendama automatiseeritud konveiertootmise põhimõtet.

  Meie ettevõtte tegutseb iga automatiseerimise aspektiga ning meie ekspertiis katab iga automatiseerimise taset:
  • Platsiseadmed: Esindame ja tarnime enamike levinud ja ennast tõestanud kaubamärke. Näiteks Siemens, Emerson, Festo, Bosch, ABB, IFM, Heideinhain jt.
  • Juhtimine: Esindame oma regioonis Codesys-i ja tegutseme lisaks järgnevate programmeeritavate kontrolleritega (PLC): Siemens, ABB, OMRON, Mitsubishi, SAIA-Burges.
  • Jälgimine: Iga raskusastmega tööstuslikud IT lahendused ja SCADA: Wonderware InTouch, Kentima ja Siemens PCS7.
  Omame ressursse, teadmisi ja valmisolekut iga masstootmise süsteemi automatiseerimiseks.
   Tööstuslik IT
   Ühenda automaatika ja IT lahendused täiendava konkurentsieelise saavutamiseks.

   Reaalajas kogutavad andmed on tänapäeval võtmetähtsusega komponent äriotsuste tegemisel ning tootmise juhtimisel. Sel põhjusel soovivad hankijad, tootmine, hooldus ja planeerijad saada vajalike andmeid koheselt, sõltumata seadmest või asukohast.

   Olulised võtmenäitajad (KPI) on toote omahinna komponentide osakaalud (toorained, ajakulu jne). Lisaks on tootmisjuhid huvitatud maksimaalsest ja minimaalsest tootmismahust tunnis ning võimalikest hoolduse aegadest. Oluline on lugeda ka töö- ja seisaku tunde ning palju muud.

   Kõik need andmed tuleb kokku koguda, analüüsida, visualiseerida ning edastada sisendina teistele integreeritud süsteemidele. Andmed üksinda on väärtuslikud, kuid maksimaalse kasu saamiseks tuleb andme käitlus automatiseerida ning süsteemide vaheliselt integreerida. Tööaja kulu vähendamine on siin põhiline ajend.

   See on samm, kus tuleb mängu Industry 4.0. Seetõttu koosneb meie IT lahenduste osakond äri arendajatest, võrgu- ja süsteemiadministraatoritest, programmeerijatest, süsteemiinseneridest ja analüütikutest. Igaüks omab sügavaid teadmisi oma valdkonnast ning kõik need teadmised ühendatakse projektimeeskonna eesmärkide saavutamiseks.

   Suudame lühikese ajaga hinnata kliendi nõudmisi, valmistada prototüübi, viia läbi testid ja pakkuda välja efektiivseima lahenduse ning selle tootmises juurutada.
   Hooldusteenused
   Tehes regulaarset hooldust väldid tootmisseisakuid ja ootamatuid investeeringuid.

   Iga robot vajab ennetavat hooldust, et tagada tootmisliinil järjepidev tipptasemel jõudlus. Ilma regulaarse ennetava hoolduse ja kontrollita võivad roboti osad ja komponendid puruneda või rikkeid põhjustada. See omakorda võib põhjustada tootmisprotsessi aeglustumist või täieliku seiskumist.

   Õigesti hooldatud robotid töötavad aastaid või isegi aasta kümneid, enne väljavahetamise vajaduse tekkimist. Regulaarne hooldusgraafik pikendab eksponentsiaalselt robotite eluiga.

   Ennetava hoolduse soovituslikud perioodid on sõltuvalt tootjast erinevad.
   Näiteks FANUC ja ABB tööstuslike robotite hooldust tuleb teostada iga 3850 töötunni möödudes ning vähemalt ühe korra aastas, kuid KUKA roboteid on vaja hooldada iga 10 000 töötunni järel. Õige hooldusvälba määramiseks on oluline kontrollida iga roboti hooldusjuhendit.

   Hooldusjuhiste järgi planeeritud hooldused aitavad ära hoida mehaaniliste rikete poolt põhjustatud kulukaid tööseisakuid. Kuigi plaaniline hooldus võib lühiajaliselt peatada teie tootmise, ei anna seda võrrelda ajakuluga, mida võib põhjustada roboti ootamatu avariiline seiskumine.
   Mehaaniline disain
   Lahendused, mis vastavad erinevatele vajadustele.

   Meie mehaanikainseneride meeskond omab 25 aastast töökogemust ning suudab pakkuda lahendust igale päringule. Tegutseme edukalt tootmisliinidel alustades toiduainetega ning lõpetades rasketööstusega.

   Oleme alati keskendunud praktiliste ja töökindlate lahenduste arendamisele ja rakendamisele, mis peavad vastu aastakümneid.

   Meie pakutavad teenused hõlmavad masinate projekteerimist, prototüüpide valmistamist, tootearendust ja tehnilist konsultatsiooni.

   Koostööpartnerite abiga valmistame detaile ja komponente, millest lõpuks koostatakse OMD tööstusmasinad.
   Kliendid ja partnerid
   Uudised
   Kontaktid
   OMD OÜ
   Reg. kood 11468255
   KMKR EE101260778

   +372 5336 4352
   omdrobots@omdrobots.eu
   Sinilille tee 6/1, kontor 9, 75312 Peetri, Eesti
   Sõnumi saatmisel nõustute meie privaatsuspoliitikaga.
   Asukoht
   Made on
   Tilda